13.8 C
Скопје
22:56 - 29 мај, 2024

Ознака : јелена карлеуша

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Јелена Карлеуша покажа како тверка и направи хаос: Ова е нејзиниот најпредизвикувачки секси танц

Еспресо
Јелена Карлеуша ја спобудале публиката во Бањалука. Популарната ЈК настапи во тамошен ноќен клуб, а и овој пат успеа да го направи она по што...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Карлеуша сурово ја навреди легендарната глумица: Фановите бесни на Јелена – „простакуша, неартикулирана глупача!“

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша деновиве е во центарот на вниманието поради нејзините изјави во кои немилосрдно го поддржува актуелниот режим на Александар Вучиќ, критикувајќи ги сите...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша шета торба од телешка кожа, а се декларира како заштитничка на животни и веганка: Бундите останаа неспалени

Еспресо
Пејачката со години истакнува дека не консумира храна од животинско потекло и не носи облека и обувки од вистинска кожа.   View this post on...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Карлеуша удри по Сека и Богољуб Кариќ: Посочи виновници за нејзиниот развод со шокантни тврдења!

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша од неодамна силно го поддржува претседателот на Србија, Александар Вучиќ, иако во минатото не беше баш така. Јелена сега преку социјалните...
БалканСлајдерСцена

Јелена Карлеуша ја коментира трагедијата: „Ова е предупредување за сите нас…“

Еспресо
Трагедијата што се случи вчера во Белград, во која момче уби девет лица на училиште, меѓу кои осум деца, ја остави јавноста во шок. По...
СветСлајдерСцена

Карлеуша лута на „модерните“ мажи поради Хакими: „Марш кај мама која така ве воспитала, во иднина ќе ве користиме само како донатори“

Еспресо
Во последните денови главна вест во светските медиуми е дека Ашраф Хакими, фудбалерот на ПСЖ и неговата сопруга се разведуваат, а разводот е поради поделба...
БалканСлајдерСцена

За трагичната смрт на Немања Вуковиќ се огласи Карлеуша: „Енергијата не може да умре, само ја менува формата“

еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша, и поранешна членка на жирито на Ѕвездите на Гранд, му беше менторка на трагично загинатиот поранешен учесник на „Ѕвезде Гранда“, Немања...
БалканСлајдерСцена

Ана Николиќ и Јелена Карлеуша се фатија за коси: „Се плашам од најлошото за Ана“, „Не знаеш да пееш, Јелена“…

Еспресо
Ана Николиќ не престанува со ниски удари упатени кон нејзината поранешна пријателка Јелена Карлеуша, на што овој пат Карлеуша не остана имуна и се огласи...
БалканСлајдерСцена

Јелена Карлеуша не се соблекува за џабе: Нема да верувате колку заработува од една рекламна објава

Еспресо
Благодарение на спонзорски договор со компанија, пејачката Јелена Карлеуша заработува 15.000 евра од објавување на фотографии на социјалните мрежи, односно за една објава – фотографија/сесија!...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Јелена Карлеуша среде студов го вжешти Белград: Има и незгодни коментари

Еспресо
Поп ѕвездата Јелена Карлеуша е позната како голем борец за правата на животните, а кога носи крзно најчесто е вештачко, бидејќи таа категорично го отфрла...