22.8 C
Скопје
08:24 - 24 јуни, 2024

Ознака : кариќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Карлеуша удри по Сека и Богољуб Кариќ: Посочи виновници за нејзиниот развод со шокантни тврдења!

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша од неодамна силно го поддржува претседателот на Србија, Александар Вучиќ, иако во минатото не беше баш така. Јелена сега преку социјалните...