Моника Белучи се најде во друштво на поранешниот сопруг на црвениот тепих во Венеција (ФОТО)

Убавата италијанска актерка Моника Белучи беше една од ѕвездаите на годинешниот филмски фестивал во Венеција.

Таа синоќа се појави во долг, црвен фустан на црвениот тепих, на премиерата на обновениот филм „Отпозади“, во кој во 2002 година глумеше заедно со веќе нејзиниот поранешен сопруг, актерот Венсан Касел.

По некое време на црвениот тепих се појави и Касел, кој се поздрави со поранешната сопруга. Моника цело време се смешкаше, но гледаше директно кон фотографите.

Моника и Винсан беа во брак од 1999 до 2013 година и имаат две ќерки Дева и Леони.

Венсан Касел во Венеција дојде со три децении помладата сопруга Тина Кунаки.

Слични објави

НЕ СЕ ПРЕДАВААТ: Овие хороскопски знаци НЕ ВЕРУВААТ во хороскоп

Igor

Нивес покажа како ги разладува своите облини во базен средe ноември! (ВИДЕО)

Igor

ПОЛНИ УСНИ БЕЗ БОЦКАЊЕ: Сосема природна паста од три состојки

Igor

Цеца имала важна улога во детството на Сенидах: Погледнете што вели познатата раперка за кралицата на турбо-фолот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пропадна и вториот брак! Се разведува фолкерката Сани! (ФОТО)

Igor

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

14 − 11 =

Слични објави

Кога треба да ги смените фенот, пеглата за коса, фигарото…

Igor

Ќе се изненадите од здравствените придобивки на плетењето

Слободен Печат

Кетрин Зита Џонс несакајќи му ја пресече ногата на Мајкл Даглас (ФОТО)

Еспресо

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor

Антонио Бандерас има големи планови за својот мјузикл!

Igor

Пристигна новиот член во семејството Бекам (ФОТО)

Еспресо