Моника Белучи ја скрати косата, а многумина велат дека изгледа помладо! Што мислите вие? (ФОТО)

Актерката Моника Белучи одлучила да ја скрати косата, а нејзината нова фризура предизвика воодушевување на социјалните мрежи.

Италијанката која ја носи титулата дека е една од најсексапилните жени во светот, го покажа својот нов изглед на модната ревија на модната куќа „Долче и Габана“ на 22 септември, а повеќето од 90.000 лајкови на Инстаграм говорат колку е ефектна промената.

Моника одлучила да ја скрати косата до под уши, а делува и дека ја освежила природната кафеава боја на коса.

Многумина искоментираа дека новата фризура ја подмладила преубавата актерка и дека ваквата промена и годи.

Слични објави

Најдебелото дете на светот со 192 килограми: Арја Перман загуби 108 килограми, а еве како изгледа сега (ВИДЕО)

Еслресо

Погледнете како изгледала Богдана Ражнатовиќ пред сите естетски операции! (ФОТО)

Еспресо

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Igor

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Igor

Најскапи градови за живот во светот во 2020 година

Еспресо

Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас

Igor

Остави Коментар

четири × три =

Слични објави

Прилика која не се пропушта: ЏОРЏ и АМАЛ ги канат фановите во својата СЕМЕЈНА ВИЛА – еве како до нивниот дом!

Igor

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor

Едноставна јапонска техника за боење јајца

Igor

ЦЕЦА ЈА РЕНОВИРАШЕ ВИЛАТА: Во ОВАА ПРОСТОРИЈА вложила најмногу пари (ФОТО)

Igor

ПОПУЛАРНАТА КАСАНДРА навива за Ноле, а ужива во музиката на ОВАА балканска дива

Igor

Поминаа лошите времиња! Тамара Тодевска се враќа на сцената со нова песна! (ВИДЕО)

Igor