26.8 C
Скопје
14:01 - 25 мај, 2024

Ознака : едно

Секојдневие

„Тој е Селин Дион и Андреа Бочели во едно тело“: Филипинец го отпеа дуетот и jа воодушеви Америка (ВИДЕО)

Еспресо
Во најпопуларното телевизиско музичко натпреварување на светот, пејач од Филипините покажа дека сам може да отпее дует. Станува збор за 35 – годишниот Марселито Помој,...
Uncategorized

Едно парче кое ќе ви треба за шик изглед оваа зима: Во него секоја жена изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку планирате да вложите во едно квалитетно парче гардероба оваа зима, тогаш нека биде тоа крем капутот. Овој модел секогаш ќе биде во тренд, а...
Uncategorized

ОВА Е НЕЈЗИНАТА ГОЛЕМА ЖЕЛБА: Џеј Ло откри дека сака уште едно дете (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез за странските медиуми откри дека размислува за проширување на семејството. Имено, оваа 50-годишна дива за „People“ откри дека сака...
ЛајфстајлСцена

Северина подготвена за второ дете? (ФОТО)

Igor
Северина Којиќ имаше настап во Књажевац, а како поддршка со неа дојде и нејзиниот сопруг. Пред настапот, на присутните медиуми им кажала дека се чувствува...
ЛајфстајлСцена

Уште едно ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО од спалната на Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Јелена Карлеуша ја напушти Србија, а на фановите им се пофали како ужива на рајско место во бикини кое едвај ги покрива најинтимните делови. Дека...
Здравје

Колку отров има во едно јаболко (ВИДЕО)

Igor
Ова видео открива како врелата вода ги отстранува наслагите од восок, хемикалии, разни пестициди и сл. од јаболките, кои се се, само не за јадење....