20.8 C
Скопје
18:48 - 30 мај, 2024

Ознака : дион

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Лила Филиповска го прослави роденденот во раскошна бела креација: Им благодарам на сите што ми пружија рака, љубов и поддршка

Еспресо
Водителката Лила Филиповска вчера го прослави 51-от година. Таа објави фотографии од прославата во ресторанот „Дион“ на својот инстаграм-профил и им се заблагодари на сите...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Идентични пижами и џиновска елка – Селин Дион за празникот конечно ги покажа трите сина

Еспресо
Славната канадска пејачка ја помина Бадниковата вечер со своите три сина… Канадската пејачка и една од најдобрите музичарки во светот Селин Дион (52) објави навистина...
Секојдневие

„Тој е Селин Дион и Андреа Бочели во едно тело“: Филипинец го отпеа дуетот и jа воодушеви Америка (ВИДЕО)

Еспресо
Во најпопуларното телевизиско музичко натпреварување на светот, пејач од Филипините покажа дека сам може да отпее дует. Станува збор за 35 – годишниот Марселито Помој,...
ЛајфстајлСцена

Ретко имаме прилика да ги видиме: Селин Дион ги покажа деветгодишните близнаци (ФОТО)

Igor
Селин Дион ретко ги споделува приватните моменти, но и семејството и децата со јавноста. Сепак, по повод деветиот роденден на своите близнаци таа направи исклучок....
ЛајфстајлСцена

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Igor
Во ново издание, популарната пејачка е речиси непрепознатлива. Многумина коментираа дека во волку смело издание досега не ја виделе, но дека новата фризура опасно добро...
Сцена

Селин Дион во Париз: Си играше со модата и со нервите на обожавателите! (ФОТО)

Igor
Пејачката титулата „модна икона“ ја сфати многу сериозно…, Не делат само неколку дена од Неделата на модата во Париз, а Селин Дион веќе на големо...