25.8 C
Скопје
18:05 - 25 јуни, 2024

Ознака : речиси

ЛајфстајлСцена

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor
Пејачката Бијонсе на својот Инстаграм објави неколку фотографии кои бројните фанови ги наведоа да размислуваат. Имено, сите се речиси убедени дека оваа ѕвезда повторно е...
ЛајфстајлСцена

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Igor
Во ново издание, популарната пејачка е речиси непрепознатлива. Многумина коментираа дека во волку смело издание досега не ја виделе, но дека новата фризура опасно добро...
ЛајфстајлСцена

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor
Поминаа речиси четири години откако олимпиецот Брус Џенер „се претвори“ во Кетлин Џенер, а денес, се чини, го живее својот сон. И тоа толку силно...
ЛајфстајлСцена

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу. Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You...