22.8 C
Скопје
17:36 - 30 мај, 2024

Ознака : препознале

СветСлајдерСценаФилм и ТВ

ФОТО: Ѕвездата на „Game of Thrones“ од 15 години боледува од клиничка депресија – Папараците ја фотографирале на улица, но само малкумина ја препознале!

Еспресо
Ѕвездата од „Game of Thrones“ била уловена од папараците додека се шетала во лежерно издание, во кое многумина не ја препознале. Британската актерка Лена Хиди...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Денес не би ја препознале – Во 90-те важеше за една од најубавите актерки, но потоа болеста си го направи своето…

Еспресо
Во деведесеттите години блескаше на филмското платно, а потоа започнаа да се редат здравствените проблеми…Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо
Блејк Лајвли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс се фатени од папараците додека биле на опуштена прошетка. Актерката која е позната по високите потпетици, а особено...
ЛајфстајлСцена

Исплива фотографија: Цеца Ражнатовиќ во НИВНА прегратка! Не би ја ПРЕПОЗНАЛЕ! (ФОТО)

Igor
За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која повеќе од триесет години е активна на балканската музичка сцена, речиси сè се знае – од деталите поврзани за...
ЛајфстајлСцена

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу. Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You...