Исплива фотографија: Цеца Ражнатовиќ во НИВНА прегратка! Не би ја ПРЕПОЗНАЛЕ! (ФОТО)

За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која повеќе од триесет години е активна на балканската музичка сцена, речиси сè се знае – од деталите поврзани за нејзината богата кариера, па се до оние приватните.

Меѓутоа, тоа што повторно ги изненади нејзините фанови и привлече големо внимание се старите фотки-спомени кои малкумина досега имале прилика да ги видат.

На една од нив, настаната во родното Житораѓа, Цеца едвај има еден месец – каде е во прегратка на својата мајка Мирјана и таткото Зоран Величковиќ, а речиси никој на оваа фотографина не би можел да ја препознае.

Уверете се и сами:

Слични објави

Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

Igor

СИТЕ ГИ ЧУВААТ ЈАЈЦАТА НА ВРАТАТА ОД ФРИЖИДЕРОТ, а не се свесни каква грешка прават„ Еве зошто тоа е најлошото место!

Igor

Шварценегер донираше 3 милиони за децата на кои им е скратен оброкот поради коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

Тесните панталони со скинат патент и јакната од филмот „Брилијантин“ продадени за неверојатна сума

Igor

Нов омилен рецепт: Летна пица полна со здрав зеленчук! (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − седумнаесет =

Слични објави

Восочните фигури на Меган и Хари повеќе не се покрај кралицата во музејот „Мадам Тисо“!

Слободен Печат

Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО)

Igor

Вознемирувачка снимка од убиството на глумицата: Потегнала лажен пиштол на полицијата, веднаш ја застрелале! (ВИДЕО)

Еспресо

Јасни знаци дека TOJ никогаш нема да ве запроси

Igor

Дознајте кои се трите клучни секс-зборови

Igor

Мијата ја објави својата старо-нова песна и тоа на англиски јазик (ВИДЕО)

Васко Спасоски