17.8 C
Скопје
01:12 - 26 мај, 2024

Ознака : пејачката

СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Потрагата по актерката конечно заврши – Одлучено е кој ќе ја глуми Витни Хјустон во филмот за нејзиниот живот

Еспресо
По потрагата низ целиот свет конечно е избрана актерката која ќе ја отелотвори пејачката Витни Хјустон во биографскиот филм „I Wanna Dance with Somebody”. Станува...
СветСлајдерСцена

Пејачката позната по скандалозното однесување призна: Половина година сум трезна

Еспресо
Пејачката по операцијата на гласните жици гостуваше во емисија во која откри дека сега навистина е трезна. Мајли Сајрус, позната по една од најекстремните трансформации...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дали ќе ја препознаете пејачката? Еве како таа се штити за време на пандемијата (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Славица Чуктераш сериозна ја сфати пандемијата од коронавирусот и реши прописно да се заштити! Таа позираше облечена во заштитно одело и маска. View this...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо
Со објавата на Инстаграм Сека мами воздишки кај посилниот пол, а ниту жените не изостанаа кога станува збор за коментарите… Српската пејачка Сека Алексиќ на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кај Ријана нема граници кога станува збор за сексапилот (ФОТО)

Еспресо
Ријана е апсолутна кралица на сексапилните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи,  едноставно се што таа ќе направи е вистински погодок – од музика,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ОВА СЕ УШТЕ НЕ Е ВИДЕНО: Пејачката среде настап ја подигна маицата и ги покажа голите гради (ФОТО)

Еспресо
Шведската пејачка Туве Лу изведе перформанс на концерт во Канада кога ги покажа голите гради пред публиката. Еба Туве Елса Нилсон е популарна пејачка и...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Елена Велевска која со години важи за секс-симбол во нашата земја, со своите обожаватели на Инстаграм сподели секси фотка. Taа веќе неколку дена го...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Еспресо
Младиот јутјубер Андрија Јо се сретна со фолк ѕвездата Лепа Брена очи во очи, а судејќи според неговите реакции тоа за него беше изненадувачки, трауматично...
СветСцена

Тенисерот ја остави, а сега е во врска со 7 години помлад – Пејачката објави фотка поради која се прашуваме: Дали се реални?

Еспресо
Згодната пејачка Никол Шерцингер повторно е заљубена! По емотивниот крах со тенисерот Григор Димитров, таа е среќна и задоволна со својата емотивна врска, а сега...
БалканСцена

Карлеуша на настап ги покажа најинтимните делови од телото (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша за Нова година настапи во целосно проѕирен комбинезон, па многумина се запрашаа зошто таа воопшто се облекла. Под силните светла од рефлекторите...