39.8 C
Скопје
17:31 - 19 јули, 2024

Ознака : 7 години

СветСлајдерСцена

7 години без Пол Вокер – Ќерката Медоу со емотивна објава се присети на него

Еспресо
На 30 ноември 2013 година, светот остана без еден од најпопуларните актери Пол Вокер. Ѕвездата на серијалот филмови „Fast And Furious“ загина во сообраќајна несреќа...
СветСцена

Тенисерот ја остави, а сега е во врска со 7 години помлад – Пејачката објави фотка поради која се прашуваме: Дали се реални?

Еспресо
Згодната пејачка Никол Шерцингер повторно е заљубена! По емотивниот крах со тенисерот Григор Димитров, таа е среќна и задоволна со својата емотивна врска, а сега...