Тенисерот ја остави, а сега е во врска со 7 години помлад – Пејачката објави фотка поради која се прашуваме: Дали се реални?

Згодната пејачка Никол Шерцингер повторно е заљубена!

По емотивниот крах со тенисерот Григор Димитров, таа е среќна и задоволна со својата емотивна врска, а сега објави на социјалните мрежи фотографија од новиот дечко поради која ќе посакате веднаш да појдете во теретана.

– Најлошата вежба е онаа која нема да ја направите. Нова недела, нова декада, ново размислување и бескрајни можности, напиша Никол во описот на фотографијата, а голем број пофални коментари се нижеа на сметка на нивниот изглед.

Затегнатото тело и обликуваните стомачни ги воодушевија сите фанови кои се прашуваа само едно „Дали се реални?“

Слични објави

Лејди Гага најави нов сингл: Дали пејачката стравува од конкуренција од подземјето на Лондон?

Еспресо

Толку од љубовта помеѓу снаата и свекрвата: Ова е причината поради која Лепа Брена и Александра Живојиновиќ веќе не се сакаат (ФОТО)

Васко Спасоски

Се мажи Сораја: Еве на кого е забрането да дојде на свадбата! (ФОТО)

Еспресо

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Елтон Џон потврди: Мајкл Џексон беше психички болна личност! Тешко беше да се дружиш со него!

Igor

Остави Коментар

10 + 12 =

Слични објави

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Igor

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Цеца ја објави Анастасија во бело бикини, а погледнете што напиша како коментар (ФОТО)

Васко Спасоски

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

„Злодело е да се покриваат овие гради“: Деколтето на Селма Хајек (53) го сруши интернетот (ФОТО)

Васко Спасоски

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо