Tag : остави

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Еспресо
Пејачката на провокативен начин ја промовираше својата нова песна „Status Quo“… Оние кои ја следат работата на Милица Павловиќ знаат дека пејачката објави песна под...
Свет Сцена

Тенисерот ја остави, а сега е во врска со 7 години помлад – Пејачката објави фотка поради која се прашуваме: Дали се реални?

Еспресо
Згодната пејачка Никол Шерцингер повторно е заљубена! По емотивниот крах со тенисерот Григор Димитров, таа е среќна и задоволна со својата емотивна врска, а сега...
Лајфстајл Сцена

Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Igor
Манекенката се потруди со стајлингот да ги засени сите присутни. Наоми Кембел предизвика голем број на коментари и позитивни и негативни. Таа на црвениот тепих...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Igor
Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во...
Лајфстајл Сцена

По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Igor
Ќе видиме дали темпераментниот фудбалер ќе успее да се справи со овие забрани или ќе продолжи по свое. Сопругата на британскиот фудбалер Вејн Руни, 33-годишната...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Партнерите ги остави без наследство од 98 милиони – Во чии раце ќе оди богатството на Џорџ Мајкл?

Igor
Еден од најбогатите светски вокали Џорџ Mајкл не им оставил ништо од своето богатство на поранешните партнери после смртта. Поголемиот дел од својот имот пејачот...
Лајфстајл Сцена

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Igor
Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска. „Лиам и Наоми...