Ознака : скандалите

Лајфстајл Сцена

По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Igor
Ќе видиме дали темпераментниот фудбалер ќе успее да се справи со овие забрани или ќе продолжи по свое. Сопругата на британскиот фудбалер Вејн Руни, 33-годишната...