По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Ќе видиме дали темпераментниот фудбалер ќе успее да се справи со овие забрани или ќе продолжи по свое.

Сопругата на британскиот фудбалер Вејн Руни, 33-годишната Колин родниот Ливерпул, наводно,толку многу и недостасува што таму одлучи да го помине целото лето, додека Вејн ќе остане во Америка поради обврските кои ги има кон својот клуб.

На Колин не и беше лесно да ја донесе оваа одлука, со оглед на тоа што бракот претходно оваа година и висеше на конец, откако тој беше виден како пие со келнерка во доцните ноќни часови, само неколку недели откако беше уапсен во алкохолизирана состојба на аеродромот.

Тоа не беше првиот таков инцидент бидејќи Руни беше апсен и во 2017 година.

Поради многуте испади на сопругот, Колин му оставила низа упатста, но и забрани до кои ќе мора да се придржува додека неа ја нема.

На пример, не смее да оди на журки и да консумира алкохол, а покрај тоа ќе мора да и се јавува секој ден. Таа во меѓувреме редовно ќе го проверува.

Ќе видиме дали темпераментниот Руни ќе успее да се придржува до тие забрани или ќе продолжи по свое.

Слични објави

Дневен хороскоп за 26.10.2019: На Бикот му недостасуваат витамини, а Раковите ќе ја запознаат својата сродна душа

Igor

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Тајната позади совршениот изглед на Џеј Ло!

Еспресо

Се самоуби познатата канадска актерка

Igor

Куче и лисица: Необично пријателство кое морате да го видите (ВИДЕО)

Еспресо

ВАКА ВЕЌЕ НЕ МОЖЕ: Кралицата Елизабета свика итен состанок поради Хари и Меган

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − 19 =

Слични објави

Скопје за старт на европската турнеја на DERUN

Васко Спасоски

Вистинско летно уживање: Ладна чорба од домати (РЕЦЕПТ)

Igor

Морам сама да ја мијам косата – Сузана Манчиќ во изолација сними видео со кое ја разлути јавноста (ВИДЕО)

Еспресо

Зошто Никола Тесла мислел дека броевите 3, 6 и 9 се клуч на вселената?

Еспресо

ОФИЦИЈАЛНО: Фестивалот Коачела одложен поради коронавирусот!

Еспресо

Леди Гага ќе ја глуми „црната вдовица“ на Гучи

Igor