23.8 C
Скопје
17:20 - 25 јуни, 2024

Ознака : комбинација

ЛајфстајлСлајдерСтил

(ФОТО) ЕФТИНА, А КРАЛСКА КОМБИНАЦИЈА: Летиција од Шпанија покажува дека стилот не е во парите

Еспресо
За последниот институционален ангажман во 2021 година во Сан Себастијан, Летиција од Шпанија (49) избра изглед „мејд ин“ Шпанија, вклучувајќи и чанта од еко-кожа.  ...
ЛајфстајлСтилСцена

МОДНА ДИЛЕМА: Стајлингот на Хајди Клум – шик или тотална модна катастрофа?

И. Т.
Германскиот модел Хајди Клум минатата недела се врати на црвениот тепих по повод снимањето на шоуто „America’s Got Talent“ во модна комбинација за паметење! Нејзиниот...
Секојдневие

ФОТО: Кралицата Летиција во стилот на Кејт Мидлтон – На оваа комбинација невозможно е да и се најде мана!

Еспресо
Кралицата Летиција отпатува во Валенсија со цел да присуствува на доделувањето на престижните награди „Rei Jaume I”.Овие награди се основани во 1989 година и им...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација го најави почетокот на популарното шоу (ФОТО)

Еспресо
Пејачката и писателка Нивес Целзиус со нетрпение го очекува почетокот на шоуто „Твоето лице звучи познато“, во кое ќе биде членка на жирито, а зад...
Секојдневие

Вистинска модна икона: Кралицата Летиција во веќе носена комбинација изгледаше беспрекорно! (ФОТО)

Еспресо
Кралицата Летиција од Шпанија (47) позната е и како некој кој не штеди кога станува збор за квалитетни модни парчиња, но и како некој кој...
Секојдневие

Селин Дион конечно ги освои критичарите со оваа комбинација! (ФОТО)

Еспресо
Селин Дион (51) ја обожава модата и со задоволство се појавува во необични креации од светски познати дизајнери. Така беше и оваа недела. Всушност, пејачката...
Секојдневие

Совршен пролетен стајлинг на Ирина Шајк: Вака се носи монохроматски стил! (ФОТО)

Еспресо
Модната недела во Париз е вистинска можност ѕвездите да ги покажат своите модни способности. Таа прилика беше одлично искористена од страна на Ирина Шајк која...
Секојдневие

Оваа комбинација на бои ќе биде апсолутен пролетен хит: Со нив секој стајлинг ќе изгледа скапо и префинето (ФОТО)

Еспресо
Дизајнерите на оваа комбинација од бои и предвидуваат голем успех… Таа полека влезе на модната сцена, а во текот на пролетта ќе биде целосно доминантна....
Секојдневие

Викторија Бекам по којзнае кој пат во истата комбинација! (ФОТО)

Еспресо
Познатата модна креаторка и сопруга на легендарниот фудбалер Дејвид Бекам, Викторија Бекам, позната е по тоа што деловниот стил успева да го носи со неверојатна...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо
Не постои човек кој беше во нејзина близина а кој не се заврти по неа… Џесика Симпсон се прошета во многу смела розева комбинација од...