Tag : префинето

Инспирација и совети

Оваа комбинација на бои ќе биде апсолутен пролетен хит: Со нив секој стајлинг ќе изгледа скапо и префинето (ФОТО)

Еспресо
Дизајнерите на оваа комбинација од бои и предвидуваат голем успех… Таа полека влезе на модната сцена, а во текот на пролетта ќе биде целосно доминантна....
Живот

Мода за жените после 40: Како да изгледате префинето, модерно и отмено, но целосно пристојно! (ФОТО)

Igor
По 40-та година секоја жена многу добро знае што и стои навистина добро. Така барем изгледа според Инстаграм профилите на оние жени кои уживаат во...
Живот

Дама пред се: Кејт Мидлтон воодушеви во префинето издание (ФОТО)

Igor
Симпатичната војвотка се одлучи за сино од глава до пети… Војвотката од Кебриџ изгледаше елегантно во фустан со точки, кога ја посети куќата „разоткривач на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian