4.8 C
Скопје
23:10 - 18 април, 2024

Ознака : воодушеви

Дестинации и ДегустацииЛајфстајлСлајдер

ФОТО: Блесна палатата Бленхајм и ги воодушеви гостите со празничниот декор

Еспресо
Палатата Белнхајм го претстави својот величествен традиционален свечен декор во пресрет на божиќната прослава на семејството Марлборо. Целиот простор е прекриен со блескави елки, сијалички...
СветСлајдерСцена

Мишел Фајфер покрај глумата има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо
Мишел Фајфер, прекрасната актерка на која се сеќаваме по многуте незаборавни улоги, времето во карантин го поминува паметно. Згодната Американка која и во 62-та година...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот. Актерката настојува деновите во...
Секојдневие

Брижит Макрон ги воодушеви модните критичари – Вака се облекува вистинска дама! (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на Франција добро ги знае правилата за добриот стил… Сината боја е прогласена за водечка боја оваа година. Сите нијанси на сина боја...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи ПРОМЕНА со која ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон во моментот се наоѓа на тридневна посета на Ирска, заедно со сопругот, принцот Вилијам, а со нејзиниот изглед плени. Војвотката...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По долгогодишна борба со килограмите, конечно ослабе 20 килограми: Мараја Кери ја воодушеви публиката! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката никогаш не изгледала посреќно… Познатата пејачка Мараја Кери во последните неколку месеци успеа да ослаби 20 килограми, соопштуваат странските медиуми, а кога практично се...
Секојдневие

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на Америка е позната по своите деловни модни комбинации, но на патувањето во Индија ја откри и нејзината забавна страна кога станува збор...
Секојдневие

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Еспресо
Индија збудале по Меланија Трамп… Пред оваа дама да дојде во оваа земја, таму насекаде можеа да се видат билборди кои го најавуваат нејзиното доаѓање...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Еспресо
Провокативната Нивес Целзиус има нова боја на коса, но кој би го забележал тоа… Интригантната Нивес Целзиус овој пат со следбениците на Инстаграм сподели дел...
Секојдневие

Актерката ужива да го менува својот изглед! Ќе ве воодушеви новата боја на косата на Мила Кунис! (ФОТО)

Еспресо
Мила Кунис остана доследна на темните тонови на косата, кои според мислењето на многумина најдобро ѝ прилегаат, но сепак на едно случување се појави со...