17.8 C
Скопје
21:30 - 14 април, 2024

Ознака : жешка

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Еспресо
Актерката Мерил Стрип (70) ќе глуми во новиот филм „The Prom“, а за таа пригода го сменила и имиџот. Папараците неодамна ја фотографирале додека шетала...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Еспресо
Провокативната Нивес Целзиус има нова боја на коса, но кој би го забележал тоа… Интригантната Нивес Целзиус овој пат со следбениците на Инстаграм сподели дел...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо
Познатата пејачка Ана Николиќ ја доведе својата линија до совршенство, а тоа го покажа и во костимот за капење. Пејачката моментално ужива на Тајланд со...
ЛајфстајлСцена

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Igor
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...
ЛајфстајлСцена

Нивес Целзиус со нова ОПАСНО ЖЕШКА фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor
Нивес Целзиус објави жешка утринска фотографија и ги полуде фановите на Инстаграм. „Ова е една утринска, додека безгрижно си пиев кафе… Потоа почнаа телефоните, мејловите,...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Igor
Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника. Познатата пејачка Јелена Карлеуша ужива на годишниот одмор во Хрватска....
ЛајфстајлСцена

Опасна и жешка Германка: Светската шампионка во кикбокс се сликаше само во танга! (ФОТО)

Igor
Светската шампионка во кикбокс Мари Ланг престојуваше на Тајланд на одмор, а фановите ги почасти со провокативни слики од оваа егзотична дестинација.   View this...
Лајфстајл

„Јадица“ позата е новата жешка поза која паровите ги носи до “лудило“ и најмногу им ласка на мажите

Igor
Сите имаме некоја своја омилена секс поза кога станува збор за сексуалниот однос Сепак, добро е одвреме-навреме да внесеме некои новини во сексуалниот живот, а...