Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника.

Познатата пејачка Јелена Карлеуша ужива на годишниот одмор во Хрватска.

Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника, а изгледа дека девојките на хрватската обала пристинале во друштво на Саша Поповиќ, директорот на Гранд продукција.

Јелена на Инстаграм сподели многу фотографии од Опатија, а меѓу објавите оваа нејзина фотографија на која ги истакна атрибутите предизвика вистински хаос на интернет.

Слични објави

Мајкл Китон преговара повторно да ја добие улогата на Бетмен

Еспресо

Јована и Жељко Јоксимовиќ – Осум години од венчавката

Еспресо

Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Igor

Журка во Атина: Како Цеца му го честиташе роденденот на Врањеш

Igor

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Едноставна, а превкусна чоколадна торта од палачинки

Igor

Остави Коментар

дваесет + седум =

Слични објави

ИНТЕРВЈУ Елена Велевска: Безобразно е да се фалам колку заработувам, кога живееме во земја каде плата е 200 евра!

Igor

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

Не им треба друштво: Овие хороскопски знаци уживаат кога се сами!

Igor

Зошто Кендал не се чувствува како дел од своето популарно семејство?

Igor

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Igor

Не тргна по стапките на мајка ѝ! Погледнете како денес изгледа ќерката на Мадона! (ФОТО)

Igor