Нивес Целзиус со нова ОПАСНО ЖЕШКА фотка на Инстаграм (ФОТО)

Нивес Целзиус објави жешка утринска фотографија и ги полуде фановите на Инстаграм.

„Ова е една утринска, додека безгрижно си пиев кафе… Потоа почнаа телефоните, мејловите, подготовката на ручек, децата, задачите, подготвувањето, пеглањето и дури сега забележав дека фотката е занемарена. А би било штета“, порача Нивес.

Но, во мноштвото воодушевувачки коментари, се најде нормално и еден хејтерски. „Си се здебелила“, и порача една личност, на што Нивес не му остана должна.

„Фала Боже, главно да не ми пишуваат дека сум преслаба како пред 3 дена“, напиша Нивес па додаде: „Дебела, слаба, на себе сум си супер“.

„Совршена си. Игнорирај се останато“, и порачаа во коментарите нејзините фанови.

Слични објави

Реприза од 1985 година: „Queen“ го повтори легендарниот сет од фестивалот „Лајв еид“, овојпат во Австралија! (ВИДЕО)

Еспресо

Заев: Се надевам Тамара сите ќе нѐ направи горди!

Igor

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо

Почувствувајте ја зимската идила на француските Алпи (ФОТО)

Еспресо

ЛЕТНА ЉУБОВ ШТО ЌЕ ТРАЕ: Овие хороскопски знаци наскоро ќе запознаат некој нов

Igor

ДОЗНАЈТЕ КОЈ ПРАТЕНИК објави нова песна (ВИДЕО+ФОТО)

Igor

Остави Коментар

16 − 8 =

Слични објави

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО)

Igor

Почна обложувањето за Евровизија 2020: Според обложувалниците, Македонија ќе заврши на 38. место

Еспресо

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Васко Спасоски

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor