15.8 C
Скопје
17:23 - 27 февруари, 2024

Ознака : Старлета

БалканСлајдерСцена

(Фото) Старлетата ја напушти Србија откако била објавена нејзина снимка со убиецот од Младеновац: „Бев во некоја безвезе состојба, не знаев дека таа личност била кај мене…“

Еспресо
Озогласениот српски масовен убиец Урош Блажиќ (21) кој неодамна уби осум лица и рани 14 во полноќен напад со автоматско оружје во село кај Младеновац,...
UncategorizedБалканЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) МАЛАТА СИРЕНА НИВЕС ЦЕЛЗИУС: Старлетата ја откри својата гола вистина!

Еспресо
Хрватската старлета Нивес Целзиус објави секси фотографија на својот Инстаграм профил и ги спобудале своите следбеници. Ете, ѝ успева. Како што ѝ успеа да ја...
UncategorizedВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ НА КИМ КАРДАШИЈАН Е ЦРНОГОРЕЦ: Дедивановиќ ги знае сите тајни на старлетата

Еспресо
Албанец со потекло од Црна Гора, Марио Дедивановиќ, веќе 11 години се дружи со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Па тогаш не треба да е чудно...
СветСлајдерСцена

ПОЧИНАЛА НА ОПЕРАЦИЈА ЗА КОРЕКЦИЈА НА НОС

Еспресо
Руската старлета и позната инфлуенсерка Марина Лебедева почина на операционата маса откако сакаше да го промени изгледот на носот, и затоа беше подложена на реконструктивна...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Едвај ги собра: Елеонора Миљковиќ облече претесен фустан со кој ги истакна бујните гради!

Васко Спасоски
Познатата скопјанка, старлетата Елеонора Миљковиќ откако се почести со нови гради, таа не престана да се фали со нив на социјалните мрежи. Нема ден, а...
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Познатата старлета Станија се „преправи“ во гола бабамразица!

Васко Спасоски
Познатата српска старлета Станија Добројевиќ за Нова година ги почести своите следбеници со уште една гола фотосесија. Во знак на празникот, Станија е наметната со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Градена како песочен часовник, а велат дека има и подобар задник од Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски
Британскиот модел Деми Роуз (25) објави нови фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои во прв план го стави задникот, за кои фановите велат дека...
БалканСлајдерСцена

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

Васко Спасоски
Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ (35) се соблече во минијатурно бикини и буквално ги запали социјалните мрежи со својот задник, по кој надалеку е позната. Станија...
Наши ФациСлајдерСцена

Манекенката Накова гордо ги покажа облините во Охрид! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка и старлета Александра Накова по скандалот околу наводното приведување поради непочитување на мерките за изолација, деновиве ужива во нашиот најпознат туристички бисер –...
БалканСлајдерСцена

Станија се соблече гола, па објави фотографија на која непознат маж ја држи за рака, а како коментар напиша: „Киднапирана“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ секојдневно е активна на Инстаграм, каде честопати објавува работи кои привлекуваат доста внимание. Имено, прво објави фотографија на која позира само во гаќички,...