2.8 C
Скопје
05:12 - 19 април, 2024

ФОТО: Познатата старлета Станија се „преправи“ во гола бабамразица!

Познатата српска старлета Станија Добројевиќ за Нова година ги почести своите следбеници со уште една гола фотосесија.

Во знак на празникот, Станија е наметната со црвена наметка, па приличува на секси бабамразица, која ја милува по главата напозната машка рака.

За кратко време фотката собра илјадници лајкови и стотици коментари. Се разбира, повеќето од нив позитивни и на сметка на изгледот на Станија.

Погледнете:

Слични објави

„Црна“ низа денови: Два хороскопски знаци ќе имаат неволји во втората половина на април

еспресо

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Еспресо

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Еспресо

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо

(Фото) Ова ли е Меган Маркл? Облечена во маица од 60 долари и речиси беш шминка

еспресо
Се вчитува....