9.8 C
Скопје
19:18 - 18 април, 2024

Ознака : Станија Добројевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ќе славиме и во Србија и на Флорида“: Српската старлета Станија се мажи, нејзиниот партнер ја потврди радосната вест

Еспресо
Српската старлета Станија Добројевиќ и Асмин Дурџиќ ја обновија романсата, а сега се подготвени да ја однесат врската на повисоко ниво. Имено, Асмин неодамна изјави...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Српската старлета Станија доби подарок од 300.000 евра: „За мојата жена, порше, ролекс…“

Еспресо
Иако тврдеа дека раскинале, Асмин и Станија очигледно ја обновиле љубовта, а моментално престојуваат во Америка каде не кријат дека уживаат. Асмин се огласи на...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Станија итно хоспитализирана: Старлетата сподели дека здравјето ѝ е влошено

Еспресо
Старлетата Станија Добројевиќ објави вознемирувачка фотографија, и откри дека нејзиното здравје е влошено, по драматичните ситуации што се случуваа во реалното шоу „Елита“ со учесничката...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото+видео) „Мојот нов живот“: Ѕирнете во луксузниот стан на згодната Станија во Мајами

Еспресо
Ѕвездата на регионалните реални шоуа, Станија Добројевиќ, покажа каде престојува по бурниот период во нејзиниот приватен живот. Откако дефинитивно ја прекина врската со Асмин Дурџиќ,...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ФОТО) Српската старлета СТАНИЈА Добројевиќ „ДИПЛОМИРАШЕ“, па се пофали на Инстаграм: Ријалити ѕвездата со НАЈВИСОК ПРОСЕК во генерацијата

М.Р.
Популарната старлета Станија Добројевиќ отсекогаш важела за личност која знае да ја шокира јавноста. Последната фотографија која ријалити ѕвездата ја сподели на својот инстаграм –...
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Познатата старлета Станија се „преправи“ во гола бабамразица!

Васко Спасоски
Познатата српска старлета Станија Добројевиќ за Нова година ги почести своите следбеници со уште една гола фотосесија. Во знак на празникот, Станија е наметната со...
Наши ФациСлајдерСцена

Стефан Лазаров на гости кај Станија во Рума: Имаш ексклузива да ти дојдам облечена во емисија!

Васко Спасоски
Нашиот портал „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот млад јутјубер кај нас, Стефан Лазаров и овојпат ви носи ексклузивно интервју со една од најпознатите ријалити –...
БалканСлајдерСцена

Станија повторно провоцира: Градите едвај ги сокри со раце, а долу позира во гаќички!

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ од време на време знае да ги почести своите следбеници на социјалните мрежи со провокативни фогографии, а тоа го направи и сега. Имено,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ФОТО: Сите зборуваат за целулитот на Станија: „Во живо изгледам како девојка од 15 години“!

Васко Спасоски
Неодамна популарната спрска старлета Станија Добројевиќ гостуваше во една позната емисија и со тоа предизвика лавина од коментари, на сметка на нејзиниот физички изглед. Едните...
БалканСлајдерСцена

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

Васко Спасоски
Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ (35) се соблече во минијатурно бикини и буквално ги запали социјалните мрежи со својот задник, по кој надалеку е позната. Станија...