11.8 C
Скопје
19:26 - 28 февруари, 2024

Ознака : анестезија

СветСлајдерСцена

ПОЧИНАЛА НА ОПЕРАЦИЈА ЗА КОРЕКЦИЈА НА НОС

Еспресо
Руската старлета и позната инфлуенсерка Марина Лебедева почина на операционата маса откако сакаше да го промени изгледот на носот, и затоа беше подложена на реконструктивна...