14:21 - 19 април, 2024

Ознака : естетска хирургија

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) БОЛИ ГЛАВА: Направила десет операции и градите ѝ се во обем од 137 сантиметри

Еспресо
Алегра Кол (52) од Америка вели дека отсекогаш била обожавателка на естетската хирургија. Според нејзините зборови, таа направила голем број пластични операции за да има...
СветСлајдерСцена

ПОЧИНАЛА НА ОПЕРАЦИЈА ЗА КОРЕКЦИЈА НА НОС

Еспресо
Руската старлета и позната инфлуенсерка Марина Лебедева почина на операционата маса откако сакаше да го промени изгледот на носот, и затоа беше подложена на реконструктивна...
ЛајфстајлСцена

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата и поранешен модел, Кејти Прајс, која поради пластичните операции е целосно обезличена, овојпат се појавила со нови лузни и преврски. Дури и по...