ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Ријалити ѕвездата и поранешен модел, Кејти Прајс, која поради пластичните операции е целосно обезличена, овојпат се појавила со нови лузни и преврски.

Дури и по предупредувањата на лекарите, таа повторно правела зголемување на градите, но и одредени корекции на лицето. Својот нов изглед го покажа на приватен базен, каде ја демнеле папараци.

И покрај тоа што очигледно раните од операциите не ѝ се зараснати, а таа се уште е со преврски, Прајс се сончала топлес и не се грижела што папараците ја фотографираат.

кејти прајс
Фото Профимедиа

Слични објави

Душко ГО МОЛЕЛЕ да дојде кај Карлеуша на роденден: По аферата со Вранеш веќе ништо не е исто

Igor

Ќе се изненадите од здравствените придобивки на плетењето

Слободен Печат

БЕЗ ФОТОШОП И ИНСТАГРАМ ЕФЕКТИ: Како навистина изгледа Јелена Карлеуша? (ФОТО)

Igor

Кристијан Голубовиќ добил понуда за полиграф и открил колку пари му нудат за секое прашање!

Еспресо

Брз, едноставен и супервкусен оброк за целото семејство – Тестенини со пилешко и спанаќ (ВИДЕО)

Igor

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

10 + 12 =

Слични објави

Најстарата панда на светот го прослави 38-от роденден! (ВИДЕО)

Еспресо

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Двојна прослава: Кралицата Елизабета денес на Велигден го слави и 93-от роденден (ВИДЕО)

Igor

ЖЕНИТЕ ПОЛУДЕА ПО НЕА: Оваа маска гарантирано ги брише брчките

Igor

Поранешното момче на пејачката Деми Ловато ќе стапне на лудиот камен! (ФОТО)

Слободен Печат

ЕЛАСТИЧНА КАКО ГУМА: Нивес Целзиус се истегнува во шума, а Петко се жали (ФОТО)

Igor