„Предозирање!“: Последната објава на КАРЛЕУША упатена кон Лукас е КУЛМИНАЦИЈА!

Војната меѓу Аца Лукас и Јелена Карлеуша не престанува. Двајцата ја користат секоја прилика да се оцрнат преку Инстаграм.

Во целата приказна Лукас ги вовлече и Лепа Брена и Саша Поповиќ кои ги нарекува со погрдни имиња, а очигледно од некоја причина стои на страна на Цеца Ражнатовиќ.

Откако нивните кавги почнаа да излегуваат од контрола, Лукас ја предупреди да го остави на мир, а притоа не бираше зборови:

„Откачи се од мене и не ја мешај Светлана во ова, гуско една! Помалку ме чешаш од убод од комарец“, меѓу другото напишал Лукас на својот профил.

Но и Јелена не му останала должна, а нејзината последна објава е повеќе од смела. Таа на стори ја објавила реченицата “Overdose (предозирањето) ќе реши сè“, со што алудира на гласините дека Лукас користи наркотици, пишува Србија данас.

JK

На Лукас очигледно му здодеале препукувањата и сака да ја смири топката. Ова е неговата последна објава.

принтскрин/Instagram

Слични објави

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Слободен печат

Меган Маркл го напаѓа кралското семејство: Не ме заштитија за време на бременоста!

Еспресо

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor

Ламбе испрати убави вести од Америка: Пејачот по вторпат ќе стане татко!

Слободен печат

Ќе го обожавате: Подгответе си сами фокачо леб со маслинки и рузмарин (РЕЦЕПТ)

Igor

Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Igor

Остави Коментар

14 − дванаесет =

Слични објави

Лејди Гага: Не сфатив што се случува, целото тело ми беше како камен

Igor

По сексот во базенот, руската убавица се закани дека ќе објави детали од бракот со кралот: „Ќе биде болно“ (ФОТО)

Igor

НЕВЕРОЈАТНИ ТРАНСФОРМАЦИИ: Славни личности кои направија драстична разлика во килограмите (ВИДЕО)

Еспресо

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Igor

Исплива „гола“ фотка од Цеца Ражнатовиќ: Ова е доказ зошто мажите лудуваат и денеска по неа (ФОТО)

Igor

Тажната приказна за најголемата гробница за починати од коронавирус (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо