Ознака : кејти прајс

Свет Слајдер Сцена

Љубовникот на Кејти Прајс: Би ѝ дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата

Еспресо
„И ја лајкнав сликата на Инстаграм, таа ме заследи и започнавме да се допишуваме. После некое време ме повика да се најдеме во хотелот на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Го уценувала со секс-снимка и голи фотографии и сега поради тоа мора да плати 196.000 евра (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката и поранешен модел Кејти Прајс (41) е осудена да му плати на поранешниот сопруг, борецот Алекс Рид 28.000 евра откако во јавноста протече секс-снимка...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејти Прајс банкротираше и потполно го уништи својот личен опис! (ФОТО)

Слободен Печат
Британската ријалити ѕведа Кејт Прајс (41) неодамна најави реновирање на својата „одвратна резиденција“, како што самата го нарекува својот семеен дом. Работата започнала, меѓутоа трошоците...
Uncategorized

Кејти Прајс искрено за животот зад камерите: Имав интимни односи во кино, а оргии обожавам

Слободен печат
Ретко кој би имал храброст во јавност да признае сè за интимните односи, како што тоа го направи старлетата Кејти Прајс. Таа отворено зборувала дека...
Лајфстајл Сцена

Старлетата Кејти ја фатија топлес во море, а јавноста се згрози од нејзините гради (ФОТО)

Igor
Кејти Прајс важи за една од најпознатите старлети и реалити ѕвезда во Велика Британија. Нејзините претерани пластични операции поради кои имаше здраствени проблеми пред неколку...
Лајфстајл Сцена

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата и поранешен модел, Кејти Прајс, која поради пластичните операции е целосно обезличена, овојпат се појавила со нови лузни и преврски. Дури и по...