Старлетата Кејти ја фатија топлес во море, а јавноста се згрози од нејзините гради (ФОТО)

Кејти Прајс важи за една од најпознатите старлети и реалити ѕвезда во Велика Британија.

Нејзините претерани пластични операции поради кои имаше здраствени проблеми пред неколку недели, ја шокираа јавноста, а сега пак од неа се појавија провокативни фотографии од плажа.

Имено, Кети е фотографирана без горниот дел од бикините на плажа како се бања во море, а нејзините голи гради ја изненадија тамошната јавност, бидејќи како што се пишува, тие изгледаат како „набобрени“ балони…

Таа пред само неколку недели имаше проблеми со пукање на конците на раните, а се уште беа видливи лузните на пределот на градите и лицето.

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

Слични објави

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Еспресо

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Јасновитка пред 12 години го предвидела коронавирусот?! Ким Кардашијан сподели фотографија со морничави детали! (ФОТО)

Еспресо

„Слушај ти, жениште, седи доле кога јас велам“! Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ се направија „лом“: „Поповиќ, ти си неписмен“!

Igor

И Ема Стоун не издржа: Ја откажа венчавката поради коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

19 + деветнаесет =

Слични објави

Видео хороскоп 1 август 2019, четврток

Igor

Марија од карантин со урнебесна изведба на големиот хит на Тоше Проески (ВИДЕО)

Еспресо

Неверојатно откритие – Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Еспресо

ОВАА НИЈАНСА на кармин веќе ја засени црвената – боја која СЕКОЈА ЖЕНА мора да ја има

Igor

Тарантино објави војна против Марвел и останати филмски франшизи!

Еспресо

За неа годините се само бројки: Неверојатната убавина на Моника Белучи

Igor