Ознака : љубовник

Свет Слајдер Сцена

Љубовникот на Кејти Прајс: Би ѝ дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата

Еспресо
„И ја лајкнав сликата на Инстаграм, таа ме заследи и започнавме да се допишуваме. После некое време ме повика да се најдеме во хотелот на...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Му ја посветил на својот трагично починат љубовник: Песната на Џорџ Мајкл и денеска ќе ви измами солзи (ВИДЕО)

Еспресо
Веднаш по објавувањето на нумерата „Jesus to a child“, таа го зазема првото место од сингловите во Обединетото Кралство, станувајќи на тој начин шестата песна...
Лајфстајл

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor
Без разлика кој каков тип на љубовник е, ниту пак дали сте маж или жена, тишината за време на сексот асоцира на здодевност и е...