16.8 C
Скопје
23:40 - 19 мај, 2024

Ознака : љубовник

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Повторно се огласи пранешниот зет на шпанската кралица Летиција кој тврди дека со него го изневерувала сопругот: Еве што зборува сега, а мрежите горат!

Еспресо
Скандалот на шпанскиот двор не стивнува по објавувањето на книгата „Letizia y Yo“ (Летиција и јас), во која се изнесуваат тврдењата на поранешниот зет на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кој е новиот згоден љубовник на Мелинда, поранешната сопруга на Бил Гејтс?

Еспресо
Мелинда Гејтс, поранешната сопруга на Бил Гејтс, веќе неколку месеци е во романтична врска со Џон Ду Пре.   View this post on Instagram  ...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

КРВНАТА ГРУПА ОТКРИВА КАКОВ ЉУБОВНИК Е: Изберете маж според крвната група и избегнувајте една!

Еспресо
Мажите со нулта крвна група се најдобри љубовници и се способни да водат љубов со часови. Нулта крвна група Мажите со нулта крвна група се...
СветСлајдерСцена

Љубовникот на Кејти Прајс: Би ѝ дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата

Еспресо
„И ја лајкнав сликата на Инстаграм, таа ме заследи и започнавме да се допишуваме. После некое време ме повика да се најдеме во хотелот на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Му ја посветил на својот трагично починат љубовник: Песната на Џорџ Мајкл и денеска ќе ви измами солзи (ВИДЕО)

Еспресо
Веднаш по објавувањето на нумерата „Jesus to a child“, таа го зазема првото место од сингловите во Обединетото Кралство, станувајќи на тој начин шестата песна...
Лајфстајл

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor
Без разлика кој каков тип на љубовник е, ниту пак дали сте маж или жена, тишината за време на сексот асоцира на здодевност и е...