25.8 C
Скопје
18:31 - 25 јуни, 2024

Ознака : партнер

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ана Николиќ го покажа новото момче: „Време е да се вљубам…“

Еспресо
Ана Николиќ не престанува да ги изненадува обожавателите, а откако објави фотографија со наводното ново момче, сега на Инстаграм објави и заедничко видео со извесниот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Џорџа Мелони се разделува од партнерот: Причина? Неговите „тројки“и шеги на сметка на жените

Еспресо
Италијанската премиерка Џорџа Мелони објави дека се разделува од новинарот и ТВ водител Андреа Џамбруно, со кој е во последните 10 години и со кој...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Исплива“ нова секси фотографија од Анѓелка со „кумот“: Насмевките зборуваат повеќе од зборови!

Еспресо
Српската глумица Анѓелка Прпиќ која во последно време ги полни порталите и весниците во регионот поради врската со поранешниот кум, по разводот со сопругот, повторно...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

Не успевате да доживеете оргазам со вашиот партнер? Прочитајте ги советите на „секспертката“

Еспресо
Кога последен пат сте доживеале оргазам? Сега одговорете си кога последен пат сте доживеале оргазам со партнерот? Ако вашиот одговор на овие две прашања беше...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ОД ЖЕНИТЕ ИСКРЕНО: Еве зошто повеќе сакаат да се самозадоволуваат, отколку да имаат секс со партнерот!

Еспресо
Факт е дека самозадоволувањето се помалку е табу тема кај жените, а во прилог оди и податокот дека вибраторите се најпродаваните играчки ширум светот. За...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ ПОВРШНИ ВРСКИ. НЕ СЕ ЗАДОВОЛУВАМ СО ТРОШКИ“: Јелена Спенџарска бара момче за озбилно, но има услови!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите на...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ФОТО) ОВА Е СВЕКРВАТА НА ЦЕЦА: Госпоѓа Мирјана е негувана дама со префинет стил

М.Р.
Момчето на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, предизвика голем интерес кај балканската јавност, а медиумите секој ден откриваат нови детали за емотивниот партнер на...
АстроСлајдерХороскоп

КАКО ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ СЕ ОДНЕСУВААТ СО БИВШИТЕ ПАРТНЕРИ: Едни исчезнуваат засекогаш, други остануваат пријатели, трети – тешко простуваат….

Еспресо
Како се однесувате со вашите „екс“ партнери кога љубовната приказна ќе заврши? Зависи од тоа под кој хороскопски знак сте родени. Овен Вие сте „екс“...
СветСлајдерСцена

ХАЛИ БЕРИ СЕ ШЕГУВА СО ОБОЖАВАТЕЛИТЕ: Бракот заврши…

Еспресо
Оскаровката Хали Бери реши да се пошегува со обожавателите и пријателите на новогодишната ноќ глумејќи дека се омажила. ЧЕСТИТКИ ЗА ОСКАРОВКАТА: Дали Хали Бери се...
АстроМала астро школаСлајдер

НЕ ВИ СЕ ПОГОДИ ПАРТНЕРОТ И РАСКИНАВТЕ? Следниот барајте го исклучиво по хороскоп

М.Р.
Дали сте страстен Овен, традиционален Бик или емотивен Рак? Продолжете да читате и сигурни сме дека ќе се препознаете. Нашите хороскопски знаци играат многу важна...