19.9 C
Скопје
17:28 - 18 мај, 2022

(ФОТО) ОВА Е СВЕКРВАТА НА ЦЕЦА: Госпоѓа Мирјана е негувана дама со префинет стил

Момчето на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, предизвика голем интерес кај балканската јавност, а медиумите секој ден откриваат нови детали за емотивниот партнер на фолк-дивата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Откако во јавноста се рашири веста дека Цеца е во врска со девет години помладо момче, многумина се интересираат кој е мажот што по долги години го привлече нејзиното внимание, со што се занимава и што се крие во неговото минато.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)


Според пишувањата, Богдан е управител на елитен ресторан во Белград, а претходно професионално тренирал кошарка, но се занимавал и со манекенство, за што сведочи и малиот број на професионални фотографии на неговиот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Покрај бројните фотографии со неговата ќеркика, Цеца и неговите пријатели, Богдан често објавува фотографии од својата мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Според фотографиите може да се забележи дека госпоѓа Мирјана е негувана жена, секогаш совршено стилизирана согласно приликата. Инстаграм – профилот на мајката на Богдан е затворен за јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Слични објави

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.

(ФОТО) На андрогениот стил на Брнабиќ можат да ѝ позавидат и машките колеги

Еспресо
Се вчитува....