19.9 C
Скопје
17:31 - 18 мај, 2022

(ВИДЕО) ГО ПОГОДИ ПЕСНАТА: Новак Ѓоковиќ на вечера во Будва со жива музика, а кога ја слушна „Видовдан“, српскиот тенисер зема шамивче во рака!

Instagram

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ги користи слободните денови за да се одмори и да ги наполни батериите за претстојните предизвици.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole)


Така тој „скокна“ и до Будва, каде му беше подготвена вечера на која беше изведена песната „Видовдан“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole)


Оваа песна го „погоди“ српскиот тенисер, кој во еден момент запеа и почна да се весели.

Погледнете:

Слични објави

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.

(ФОТО) На андрогениот стил на Брнабиќ можат да ѝ позавидат и машките колеги

Еспресо
Се вчитува....