Tag : медиуми

Наши Фаци Слајдер Сцена

ВИДЕО: Стефан Лазаров во главниот град на шоубизнисот на Балканот: Зошто не е вака во Македонија?

Васко Спасоски
Колку македонските медиуми ги поддржуваат естрадните личности во нашата земја? Ова прашање го постави младиот и познат јутјубер Стефан Лазаров и тоа директно од главниот...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо
Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – Анџелина едвај може...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Меган веќе нашла нова работа, откриено што ќе прави со заработката

Еспресо
Војвотката од Сасекс и сопруга на британскиот принц Хари, Меган Маркл се согласи да го сними својот глас за Дизни, а продукциската куќа за возврат...
Uncategorized

Британските медиуми „горат“: Вилијам и Кејт се подготвуваат за тронот! (ФОТО)

Слободен печат
Странските медиуми овие денови буквално „горат“ за тоа дека Кејт и Вилијам на големо се подготвуваат за тронот. Она на што најмногу се обрнува внимание...
Лајфстајл Сцена

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник! Турските медиуми открија со кој кошаркар е во тајна љубовна врска! (ФОТО)

Igor
Турските медиуми не престануваат да зборуваат за Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Саран, а последната вест која ја објавија, е дека пејачката е во...
Лајфстајл Сцена

Откриени кои се кодните имиња на кралицата Елизабета и принцот Хари

Igor
Ако некој е под лупа на јавноста, тоа сигурно е британското кралско семејство. За тоа во добар дел е заслужна и мистеријата која владее околу...
Лајфстајл Сцена

Синот на Андреа Бочели е вистинско „бонбонче“ (ФОТО)

Igor
Андреа Бочели веќе со децении наназад важи за еден од најдобрите светски вокали,. а во светот на музиката го воведе и својот наследник Матео. Бочели...
Лајфстајл Сцена

НЕЈЗИНОТО БЕБЕ сепак е побитно и попопуларно: КИМ КАРДАШИЈАН и завидува на МЕГАН МАРКЛ!

Igor
Ким Кардашијан се чувствува загрозено поради Меган Маркл, пишуваат британските медиуми. Најпопуларната старлета на светот до неодамна ја држеше позицијата за најпопуларна личност во САД,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian