13:51 - 19 април, 2024

Ознака : близу

БалканСлајдерСцена

КОЛКУ ЧИНИ ИЗГЛЕДОТ на ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША со кој се појави на гласање: Цената е пониска од што очекувате!

М.Р.
Поп – ѕвездата Јелена Карлеуша во неделата, околу 14 часот гласаше на избирачкото место во белградската општина Савски Венец исполнувајќи ја својата граѓанска должност. Најголемо...