11.8 C
Скопје
22:05 - 29 февруари, 2024

(Видео) Ана Николиќ го покажа новото момче: „Време е да се вљубам…“

Ана Николиќ не престанува да ги изненадува обожавателите, а откако објави фотографија со наводното ново момче, сега на Инстаграм објави и заедничко видео со извесниот Немања.

Пејачката дели бакнежи додека тој седи зад неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Во позадина на видеото се слуша нејзината песна „Лабилна“, напишана од нејзиниот поранешен сопруг Стефан Ѓуриќ Раста.

Под видеото има низа коментари дека Раста е „авион“ за овој господин, но имаше и такви кои ѝ испратија поддршка.

„Што направи од себе драга Ана, штета баш штета“, гласат некои од коментарите.

Потсетуваме, непосредно пред Нова година, Ана за „Премиера, викенд специјал“ изјави дека сака да се вљуби, „време е, навистина е време да се вљубам, навистина е доста, сакам малку да се врзам, тоа го посакувам во следната година“.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....