Ознака : уцена

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Го уценувала со секс-снимка и голи фотографии и сега поради тоа мора да плати 196.000 евра (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката и поранешен модел Кејти Прајс (41) е осудена да му плати на поранешниот сопруг, борецот Алекс Рид 28.000 евра откако во јавноста протече секс-снимка...
Лајфстајл Сцена

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Igor
Огњен Врањеш преку адвокатот ѝ порачал на Јелена Карлеуша да подготви 100.000 евра за да ја повлече тужбата против нејзе. Но, како што наведува Еспресо.рс,...