34.8 C
Скопје
15:59 - 24 јуни, 2024

Ознака : огњен врањеш

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ј.К. тврди: Личност со име Врањеш О. е виден во автомобил пред мојата куќа, ја известив полицијата! (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша се огласи преку својот профил на Инстаграм и напиша дека обезбедувањето ја известило дека пред нејзината куќа се појавила личност по име Врењеш...
ЛајфстајлСцена

Неочекувано! Огњен Врањеш ги повлече сите тужби против Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor
Фудбалерот Огњен Врањеш ја повлече кривичната тужба против Јелена Карлеуша, соопштија денеска неговите правни застапници во Првиот основен суд во Белград. Босанскиот фудбалер ја тужеше...
ЛајфстајлСцена

Импресиите од прославата на Врањеш не стивнуваат: За Цеца најскапиот апартман! (ФОТО)

Igor
Импресиите од прославата на 30-от роденден на Огнен Врањеш не стивнуваат. Во еден од најелитните ресторани на Глифада Врањеш сакал сè да биде на ниво...
ЛајфстајлСцена

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Igor
Фудбалерот Огнен Врањеш кој сите вие го познавате од порно-аферата со Јелена Карлеуша, наводно сега ја освоил младата српска блогерка Зорана Јовановиќ, позната како Зоранах,...
ЛајфстајлСцена

Јелена Карлеуша им покажа среден прст на новинарите: Пејачката денес беше на суд поради ова… (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша денеска во 11 часот имаше закажано судење со Огњен Врањеш, меѓутоа пејачката и нејзиниот адвокат од судот си заминале неколку минути порано. Како...
ЛајфстајлСцена

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Igor
Душко Тошиќ и Огнен Вранеш се сретнаа првпат по порно-аферата која го потресе Балканот, каде главни актери беше токму босанскиот фудбалер и Јелена Карлеуша. Шок-средбата...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша шеташе чанта од 6.000 евра, подарок од Огнен Вранеш (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша и понатаму ги носи подароците кои и ги купуваше поранешниот љубовник Огнен Врањеш. Пејачката пред неколку дена на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“...
ЛајфстајлСцена

БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Igor
Продукцијата на реалното шоу „Парови“ е подготвена да им исплати по 100.000 евра на Лука Лазукиќ и Огњен Врањеш, дознава српски „Курир“. Намерата на организаторите...
ЛајфстајлСцена

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Igor
Огњен Врањеш преку адвокатот ѝ порачал на Јелена Карлеуша да подготви 100.000 евра за да ја повлече тужбата против нејзе. Но, како што наведува Еспресо.рс,...
ЛајфстајлСцена

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Igor
Јелена Карлеуша на секој начин избегнува да се појавува на судењата со наводно поранешниот љубовник Огњен Врањеш, бидејќи се надева дека тој ќе се откаже...