Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Фудбалерот Огнен Врањеш кој сите вие го познавате од порно-аферата со Јелена Карлеуша, наводно сега ја освоил младата српска блогерка Зорана Јовановиќ, позната како Зоранах, пишува српски „Курир“.

Според тоа што пишува овој медиум, фудбалерот и блогерката наводно неодамна започнале романса, а дека тој има сериозни намери говори и тоа што ја угостил во Атина, каде што моментално живее…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zorannah Star (@zoranah_fanpage7777) on

– Зорана и Огнен се запознаа уште во времето кога таа се забавуваше со неговиот соиграч од репрезентацијата. Меѓутоа, неодамна тие почнаа да се допишуваат на Инстаграм. Со текот на времето се зближија, а Огнен не може да го замисли денот без да се слушне со неа. Поради тоа тој ја покани во Атина, а таа без размислување заедно со својата другарка отпатувале во Грција – изјавил извор кој е близок на фудбалерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

– Огнен ја водеше Зорана по скапи ресторани и дискотеки во Атина. И ги покажа сите атрактивни места, а колку му се допаѓа, говори и фактот што не ја криел од тамошните пријатели. Ја претставувал како своја девојка, а тоа ги изненадило сите негови пријатели – раскажал изворот.

Слични објави

Брзо и лесно отстранете ги непријатните мириси од фрижидерот

Еспресо

Нов скандал го стресе Холивуд: Анџелина Џоли го губи старателството над децата

Igor

Најмладата милионерка облечена само по чорапи на себе! (ФОТО)

Igor

Секси црвени чизми, деколте и кратко здолниште! На Ана Николиќ и порачаа: „Раста повторно ќе се заљуби во тебе“! (ФОТО)

Igor

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Еспресо

Модна ревија во Музејот на македонската борба: Брендови што ја одбележаа македонската модна сцена (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

14 − оне =

Слични објави

Жешка Јелена! Сите провокативни фотки на водителката Спенџарска (ФОТО)

Igor

Карлеуша како секси Црвенкапа, сите коментираат дека се „преполовила“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 23.10.2019: Вагите го губат балансот, а кај Близнаците владее хармонија

Igor

Ги покажаа ОБЛИНИТЕ во коцкесто бикини (ФОТО)

Igor

Џеј Ло доби конкуренција! Нејзина колешка го облече познатиот зелен фустан! (ФОТО)

Igor

Листа на филмови кои треба да ги погледне секоја жена! (ВИДЕО)

Еспресо