Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм (ФОТО)

Селма Хаек со гола фотка го одбележа 12-милионитиот следбеник на Инстаграм.

„Благодарна сум на вашата љубов и поддршка! Јееееј! Поради вас сум на 12 милиони! Игла за здравје, секоја претставува еден милион од вас“, напиша Селма покрај фотографијата од акупунктура.

„Така си прекрасна и секси“, „Го заслужи секој следбеник“, „Ти си најубавата жена во земјата“, пишаа воодушевените фанови.

Селма неодамна своите фанови ги почасти со секси видео заедно со натписот „Меѓу денес и утре ќе дојде до магична бројка од 11,111.000 пријатели…. Од благодарност за вашата лојалност еве неколку фотографии во движење кои најмногу ви се допаднаа“, напиша тогаш Селма покрај жешките снимки од морето.

Слични објави

Големиот шармер решил повторно да ги спои Бред Пит и Џенифер Анистон

Igor

Сексот наутро ќе ве разбуди подобро од кафето

Igor

Дневен хороскоп за 10.11.2019: Лавовите ќе се заљубат, а Овните можно е да обноват авантура со некој странец

Igor

Миа Калифа: ТЕРОРИСТИТЕ ми се закануваа дека ќе ми ја ОТСЕЧАТ главата

Igor

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

Нов тренд меѓу инфлуенсерките: Се сликаат само со шешир!

Igor

Остави Коментар

четири + осум =

Слични објави

ВРТОГЛАВИ ХОНОРАРИ! Еве колку ЗАРАБОТИЛЕ српските естрадни ѕвезди летово

Igor

Пронајдено мртво тело на Плејбој зајачица, оставила и проштално писмо (ФОТО)

Еспресо

Отстранете ги отоците, подочниците и елиминирајте ги брчките со оваа едноставна маска од компири

Igor

Кортни Кардашијан го напушти реалното шоу по 13 години: Потребна ми е приватност

Еспресо

„Изгубената“ песна на ФРЕДИ МЕРКЈУРИ објавена 28 години по неговата смрт

Igor

Бритни Спирс им возврати на луѓето кои ја исмејуваа за фотографиите што ги објавува! (ФОТО)

Еспресо