20.8 C
Скопје
18:38 - 30 мај, 2024

Ознака : селма

СветСлајдерСцена

Селма Хаек со сопругот одмара во Грција – Нејзиното тело нема да ви дозволи да поверувате дека таа има 53 години (ФОТО)

Еспресо
Селма Хаек и нејзиниот сопруг Хенри Пиналт оваа година решиле да уживаат во Грција… Холивудската актерка Селма Хаек оваа година на одмор решила да се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Селма Хаек објави слика од базенот – Нејзината порака за убавината секоја жена добро треба да ја запамти (ФОТО)

Еспресо
Мексиканско-американската актерка Селма Хаек (53) знае како да го привлече вниманието. 53-годишната актерка без шминка направи секси селфи фотографија, па погледнете како Селма ужива во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Долго време ја немаше, но конечно се огласи – Селма Блер сподели среќна вест! (ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Селма Блер редовно ги известува своите следбеници на социјалните мрежи како се одвива нејзината борба против мултипла склерозата. Меѓутоа, филмската и телевизиска ѕвезда во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Еспресо
Селма Хајек иако наполни 53 години таа и понатаму го освојува светот со својот изглед и енергија. Актерката на својот Инстаграм профил сподели две фотографии...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Една од најубавите балади на Балканот е создадена случајно, од очај за невозвратена љубов, а жената од насловот е жива и денеска! (ФОТО)

Еспресо
Една од најубавите балади во современата балканска поп култура е прекрасната „Селма“ во изведба на „Бијело дугме“, сараевскиот бенд кој ја вметна оваа нумера во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Еспресо
Неодамна се пишуваше дека и е малку подобро, но најновите фотографии, за жал, покажуваат нешто сосема друго… Актерката Селма Блер во 2018 година откри дека...
ЛајфстајлСцена

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor
Речиси една година откако и беше дијагностицирана мултипла склероза, актерката Селма Блер изјави дека и снемало опции да ја ублажи болката и физичките потешкотии поради...
ЛајфстајлСцена

Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм (ФОТО)

Igor
Селма Хаек со гола фотка го одбележа 12-милионитиот следбеник на Инстаграм. „Благодарна сум на вашата љубов и поддршка! Јееееј! Поради вас сум на 12 милиони!...
ЛајфстајлСцена

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor
Иако преживеала вистински пекол, таа во јавноста секогаш е насмеана, позитивна и подготвена за шега. Љубовната приказна на Селма Бајрами и Мујо Мишиќ започнала пред...
ЛајфстајлСцена

Еве што се крие под мејкапот: Вака изгледа Селма Хаек без грам шминка! (ФОТО)

Igor
Навикнати сме да ја гледаме во гламурозни тоалети и со беспрекорна шминка. Но кога не шета низ црвениот тепих, таа изгледа вака, и тоа гордо...