18:25 - 20 април, 2024

Ознака : благодарна

СветСлајдерСцена

Мила Јовович го прослави 45-от роденден – Актерката се огласи од Холивуд, откривајќи за што е најмногу благодарна!

Еспресо
Светски познатата актерката и манекенка Мила Јовович, која се истакна со улогата во познатиот филм „Петтиот елемент“, го прослави својот 45-ти роденден, а по тој...
ЛајфстајлСцена

Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм (ФОТО)

Igor
Селма Хаек со гола фотка го одбележа 12-милионитиот следбеник на Инстаграм. „Благодарна сум на вашата љубов и поддршка! Јееееј! Поради вас сум на 12 милиони!...