21.8 C
Скопје
04:04 - 15 јули, 2024

Ознака : 45

СветСлајдерСцена

Мила Јовович го прослави 45-от роденден – Актерката се огласи од Холивуд, откривајќи за што е најмногу благодарна!

Еспресо
Светски познатата актерката и манекенка Мила Јовович, која се истакна со улогата во познатиот филм „Петтиот елемент“, го прослави својот 45-ти роденден, а по тој...