Tag : најмногу

Свет Слајдер Сцена

Мила Јовович го прослави 45-от роденден – Актерката се огласи од Холивуд, откривајќи за што е најмногу благодарна!

Еспресо
Светски познатата актерката и манекенка Мила Јовович, која се истакна со улогата во познатиот филм „Петтиот елемент“, го прослави својот 45-ти роденден, а по тој...
Астро Лајфстајл Хороскоп

Кој хороскопски знак ви одговара најмногу за да започнете квалитетна љубовна врска?

Еспресо
Знаете ли со кого треба да склопите брак, или пак кој е добар кандидат за успешна врска. Накратко, еве што кажува хороскопот за тоа кој...
Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Еспресо
Иако со повеќето колешки со кои глумел во филмовите изгубил секаков контакт, постои една актерка со која Хју Грант се уште редовно се слуша. Станува...
Здравје

Во кои намирници има најмногу железо?

Слободен печат
Најдобар извор на железо се црвеното месо, јајцата, џигерот, и житариците. Исто така добри извори на железо се и сушеното овошје, мешункастите растенија и зелените...
Лајфстајл

Жените во овој хороскопски знак најмногу мастурбираат, дали и вие сте на оваа листа?

Слободен печат
За мастурбацијата и потребите на хороскопските знаци астролозите велат дека ѕвездите имаат влијание. Според нивното мислење постојат четири знаци кои сакаат задоволството да го стават...
Лајфстајл

И жените изневеруваат, а еве во кој период најмногу!

Igor
Иако е врежано мислењето дека претежно изневеруваат мажите, постои одреден период кога е најверојатно дека жената ќе го изневери партнерот. Тоа е периодот кога припадничките...
Сцена Хороскоп

Кои хороскопски знаци драматизираат најмногу?

Igor
Тие во секунда можат да го сменат расположението и да се претворат во емотивен хаос. Во таков случај најдобро е да се повлечете и да...
Сцена Хороскоп

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Igor
Некогаш, лагата е единствениот начин да се избегне расправија, иако помеѓу луѓето и понатаму владее ставот дека подобро е да се каже безусловната вистина. Без...
Сцена Хороскоп

Овие три хороскопски знаци изневеруваат најчесто и најмногу

Igor
Оние кои веруваат во астрологијата треба да водат сметка и за хороскопскиот знак на својот партнер, бидејќи според статистиката, припадниците на овие 3 најчесто изневеруваат....
Сцена Хороскоп

Кој хороскопски знак најмногу ви одговара за да започнете совршена врска?

Igor
Знаете ли со кого треба да склопите брак, или пак кој е добар кандидат за успешна врска. Накратко, еве што кажува хороскопот за тоа кој...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian