Ознака : изневеруваат

Лајфстајл

11 ПРИЧИНИ: Мажите признаа зошто изневеруваат

Igor
Зошто мажите изневеруваат е прашање кое ги интересира сите жени, а на кое не постои универзален одговор. Бидејќи кај сите причината е различна, 11 од...
Лајфстајл

И жените изневеруваат, а еве во кој период најмногу!

Igor
Иако е врежано мислењето дека претежно изневеруваат мажите, постои одреден период кога е најверојатно дека жената ќе го изневери партнерот. Тоа е периодот кога припадничките...
Сцена Хороскоп

Овие три хороскопски знаци изневеруваат најчесто и најмногу

Igor
Оние кои веруваат во астрологијата треба да водат сметка и за хороскопскиот знак на својот партнер, бидејќи според статистиката, припадниците на овие 3 најчесто изневеруваат....
Сцена Хороскоп

Хороскопот открива кои мажи се склони на неверства

Igor
Многу работи се запишани во нашиот карактер, но и меѓу ѕвездите. Една од нив сосема сигурно е и верноста во љубовните врски. Биковите можат да...