Tag : склони

Сцена Хороскоп

Хороскопот открива кои мажи се склони на неверства

Igor
Многу работи се запишани во нашиот карактер, но и меѓу ѕвездите. Една од нив сосема сигурно е и верноста во љубовните врски. Биковите можат да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian