1.8 C
Скопје
03:53 - 21 февруари, 2024

Ознака : Хју Грант

СветСлајдерСцена

(Видео) Кој беше поголема катастрофа, Хју Грант или Ешли Греам? „Нема ништо поболно за гледање од ова интервју на Оскарите“

М.П
95-тото доделување на Оскарите се одржа во театарот Долби во Лос Анџелес. Сепак, не се зборува само за добитниците на наградата, туку и за незгоден...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Еспресо
Иако со повеќето колешки со кои глумел во филмовите изгубил секаков контакт, постои една актерка со која Хју Грант се уште редовно се слуша. Станува...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Хју Грант за борбата со коронавирусот: Ја пикнав главата во корпата за отпадоци за да почувствувам нешто!

Васко Спасоски
Англискиот актер Хју Грант (60) беше заразен со коронавирусот во првиот квартал од оваа година, а сега реши да раскаже како се чувствувал во тој...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатите холивудски актери ги споија своите родители и веќе им договорија состанок!

Еспресо
Актерите Метју Маконахи (50) и Хју Грант (59) дошле до идеја да ги спојат своите родители, а тоа им паднало на памет за време на...
Uncategorized

Хју Грант објави фотографија од проститутката со која е фатен на дело! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерот Хју Грант бил уапсен во Лос Анџелес за време на секс со проститутка во кола, уште пред 25 години. Тој повторно ја спомна темата,...
ЛајфстајлСцена

Бламирање во Рим: Популарниот глумец нападнал непозната жена

Igor
Италијанските медиуми пишуваат како глумецот Хју Грант се посрамил среде Рим. Имено, тој се шетал низ градот со својата сопруга Ана, а во текот на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Легендарниот актер се откажува од романтичните комедии: Премногу сум грд и дебел за да глумам

Igor
Славниот актер Хју Гран рече дека не сака повеќе да се појавува во романтични комедии, бидејќи веќе е стар и грд. – Премногу сум стар,...