4.8 C
Скопје
03:26 - 4 март, 2024

Ознака : аспресо

ЛајфстајлСцена

Бламирање во Рим: Популарниот глумец нападнал непозната жена

Igor
Италијанските медиуми пишуваат како глумецот Хју Грант се посрамил среде Рим. Имено, тој се шетал низ градот со својата сопруга Ана, а во текот на...