23.8 C
Скопје
08:44 - 24 јуни, 2024

Ознака : ешли греам

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото + видео) Ешли Греам се соблече гола и ги покажа бујните гради

Еспресо
Американскиот „плус-сајз“ модел Ешли Греам беше избор на машкото списание „Максим“ за најсексипилна жена за 2023 година. Списанието кое е познато по својата еротска содржина,...
СветСлајдерСцена

(Видео) Кој беше поголема катастрофа, Хју Грант или Ешли Греам? „Нема ништо поболно за гледање од ова интервју на Оскарите“

М.П
95-тото доделување на Оскарите се одржа во театарот Долби во Лос Анџелес. Сепак, не се зборува само за добитниците на наградата, туку и за незгоден...
СветСцена

Ешли Греам откри дека за малку ќе умрела при породување: Едвај го запреле крварењето

Еспресо
Плус сајз манекенката Ешли Греам откри дека за малку ќе умрела при раѓањето на близнаците. Како што пишува магазинот Six Ashley, таа се онесвестила за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Ешли Греам покажа како истовремено ги дои близнаците: Ми требаа неколку недели обиди, грешки и многу солзи

Еспресо
Ешли Греам, една од најпознатите плус сајз модели во светот, на почетокот на јануари роди близнаци. Со доаѓањето на близнаците, Ешли истакна дека ќе и...
СветСлајдерСцена

ЕШЛИ ГРЕАМ СПОДЕЛИ ЕМОТИВНА ФОТОГРАФИЈА СО БЛИЗНАЦИТЕ: Плус-сајз манекенката ги откри нивните посебни имиња

М.Р.
Откако роди близнаци во својот дом на 7 јануари , манекенката Ешли Греам се крие од очите на јавноста, уживајќи во новите членови на семејството...
СветСлајдерСцена

ЕШЛИ ГРЕАМ СТАНА МАЈКА НА БЛИЗНАЦИ: Се породила дома, а во бременоста не се мерела на вага

Еспресо
Една од најпознатите и најубавите плус сајз манекенки Ешли Греам (34) стана мајка на уште две момчиња. Манекенката се породила дома, во 40-та недела од...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЕШЛИ ГРЕАМ ПРЕД ПОРАЃАЈ: Моделот со голото тело покажа како изгледа бременоста

Еспресо
Најпознатиот плус сајз модел на светот Ешли Греам сподели фотографија која ги трогна, воодушеви и инспирира нејзините обожаватели, а и скептиците во светот.  Ешли Греам...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЗДРАВИ И ЖИВИ ДА СЕ: Најпознатиот плус сајз модел во светот очекува близнаци

Еспресо
Најпознатиот плус сајз модел(33) Ешли Греам во видео на „Инстаграм“ објаву дека, всушност, очекува близначиња со сопругот Џастин Ервин. Во видеото, тие го споделија моментот...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЈА ПРЕПОЗНАВАТЕ? Ешли Греам гордо покажува како изгледа бремена жена

Еспресо
Нема филтри и нема измама на Инстаграм профилот на Ешли Греам. На социјалните мрежи кои таа ги користи нереалните тела и модели на кои сме...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) БРЕМЕНАТА ЕШЛИ ГРЕАМ СПОДЕЛИ ФОТОГРАФИЈА: „Ух, таа повторно е гола“

Еспресо
Најпознатиот плус сајз модел во светот Ешли Греам сподели нова неретуширана фотографија на која е бремена и целосно гола, гордо прикажувајќи ги своите стрии и...